sreda, 11. novembar 2015.  09:08h
Pročitano 322 puta

Karatisti odlični u Trsteniku

Karatisti ljubovijske Drine postigli su odlične rezultate na Drugom kvalifikacionom turniru za Pojedinačno prvenstvo Srbije u katama, borbama i sparingu. Na turniru čiji je domaćin bio KK Petoletka karatisti iz Ljubovije su osvojili čak 40 medalja - 17 zlatnih, 13 srebrnih i 10 bronzanih. Na turniru je učestvovalo preko 320 takmičara iz 23 kluba a Drina je nastupila sa 25 takmičara.

Dve zlatne medalje i srebro je osvojila Andrea Nenadović, dva zlata i bronzu Sanja Đurić a po dve zlatne medalje Milica Petrović, Jordan Jevtić i Nikola Petrović. Zlatno i srebrno odličje osvojili su Nikolina Cvetojević, Višnja Josipović i Srđan Grujić, zlato i bronzu Jovana Knežević a zlatnim medaljama okitili su se i Tatjana Josipović i Ivana Knežević.

Dve srebrne i jednu bronzanu medalju uzela je Mina Mićić, dva srebrna odličja Jelena Radovanović, srebro i bronzu Sanja Radovanović a jednu srebrnu medalju Aleksa Tešić, Ognjen Todorović, Nikola Mijailović i Srđan Radovanović.

Tri bronzane medalje osvojio je Stefan Pavlović, dve Lazar Ignjatović a jednu Jana Ignjatović.

Finalni turnir Pojedinačnog prvenstva Srbije održava se 22. novembra u Kragujevcu.

Autor:  LJON