sreda, 23. mart 2016.  10:41h
Pročitano 273 puta

Drina ubedljiva

U 16.kolu Mačvanske okružne lige, fudbaleri Drine u Ljuboviji savladali su Jedinstvo iz Zavlake rezultatom 3:0. Već na samom početku utakmice Drina je povela, igrao se 8 minut kada je Đorđić preciznim udarcem za nekih 10 metara smestio loptu u mrežu. Do kraja prvog poluvremena domaći su imali još nekoliko izglednih šansi preko novajlije Kovačevića i Đorđića, dok su gosti uspeli da naprave jednu spornu situaciju pred golom Drine. U drugom poluvremenu Drina je zaigrala još agresivnije što je do kraja utakmice donelo još 2 gola u mreži gostiju. Najpre je Đorđić iskoristio odličnu asistenciju još jednog novajlije Ristanovića, a potom je i Kovačević iskoristio sjajan centaršut pavlovića za konačnih Drina – Jedinstvo 3:0. U sledećem kolu Drinu gostuje Sinđeliću u Lipnici, utakmica se igra u subotu 26.marta u 15 časova.

U 16.kolu Međuopštinske lige Jadar, fudbaleri Čobančeta odigrali su nerešeno, 1:1, u Zavlaci, protiv poslednjeplasirane Krasave. Čobanče je povelo pogodkom Kneževića, ali Krasava je uspela da izbegne poraz u poslednjem minutu utakmice. U narednom kolu Čobanče dočekuje Veliku Reku, utakmica se igra u subotu 26.marta u 15 časova.

U 16.kolu Međuopštinske lige Jadar, fudbaleri Crnče odigrali su samo 2:2 na pomoćnom terenu FK Drina protiv Sloge iz Straže. Oba pogodka za Crnču postigao je vetaran Purtić. U narednom kolu Crnča gostuje Jedinstvu u Malom Zvorniku, utakmica se igra u nedelju 27.marta u 16 časova.

Autor:  LJON