utorak, 12. novembar 2019.  20:18h
Pročitano 38 puta

ДРИНИ ПРИПАО ДЕРБИ КОЛА

Након тринаест година које су провеле у различитим ранговима такмичења у борби за бодове поново су се састале екипе ФК ,,Дрина” из Љубовије и ФК ,,Железничар” из Лајковца. Дуел у том тренутку петопласиране и трећепласиране екипе припао је домаћину који је славио убедљиву победу резултатом 3:0(1:0). Од самог старта утакмице домаћи фудбалери заиграли су одлично што је резултирало раним вођством. Играо се шести минут када је након одлично изведеног корнера Аврамовића, највиши у скоку био Тинтор који је погодио леви доњи угао немоћног Ранковића. Након неколико минута игре гости из Лајковца могли су до изједначења али су пропустили колосалну прилику која је уједно била и најбоља коју су успели да створе током читаве утакмице. Питање победника домаћи фудбалери решили су већ након једанаест минута другог полувремена. Најпре је Аврамовић повећао вођство након асистенције капитена Ратка Илића у 54.минуту да би се и капитен домаћих уписао у стрелце у 56.минуту чиме је поставио коначан резултат ове утакмице.
На овој утакмици ,,Дрина” је наступила у следећем саставу:Васић, Симић, Петровић В., ,Ђоновић,Тинтор,Тодоровић, Аврамовић, Миливојевић , Цветковић, Илић(Јовановић),Петровић М.
У следећем колу фудбалери ,,Дрине”дочекују ,,Задругар” из Лајковца. Утакмица се игра у недељу 17.10.2019.године са почетком од 13,00 часова.